مهندس نصیری

حسین نصیری

بیوگرافی حسین نصیری

حسین نصیری دانش آموخته مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو از دانشگاه انقلاب اسلامی تهران است.حسین متولد سال 1376 در شهر زنجان می باشد. او پس از فارغ التحصیلی از هنرستان در رشته مکانیک خودرو توانست با کسب رتبه 1 در کنکور وارد دانشگاه انقلاب اسلامی شده و با معدل عالی از این دانشگاه فارغ التحصیل شود. از جمله فعالیت های شاخص در حین تحصیل او می توان به طراحی و اختراع سوپرشارژر و اینترکولر به شیوه خاص و برای اولین بار در ایران نام برد. حسین نصیری در سال 1397 در مسابقات ملی مهارت در رشته فناوری خودرو توانست رتبه اول را کسب کند و به عنوان جوان نخبه و نمونه از رئیس جمهور  وقت نشان ملی مهارت را دریافت کند. حسین نصیری نماینده ایران در مسابقات جهانی مهارت در سال 2019 در کشور روسیه بوده که بعد از  نماینده کشور امارات توانست مقام دوم خاورمیانه را کسب کند.

مهندس حسین نصیری دوره های تخصصی خودرو را در کشور های ژاپن و روسیه گذرانده است. از جمله فعالیت های شاخص او می توان به تدریس در برترین دانشگاه کشور و تالیف چندین کتاب در حوزه خودرو اشاره کرد.

ایشان در حال حاضر علاوه بر تدریس به تعمیرات و عیب یابی  تخصصی خودرو های مدرن و هیبرید مشغول است.

تیم کارخان مفتخر است که توانسته از دانش و تجربیات این جوان نخبه  برای ایجاد بستری گسترده در حیطه آموزش خودرویی در کنار خود بهره ببرد.

مهارت ها
برق خودرو 90%
عیب یابی سیستم سوخت رسانی 90%
تعمیرات موتور 75%
گیربکس اتوماتیک 78%
خودروهای هیبریدی 60%
زبان فنی خودرو 80%
دوره های من