بنر مینی دوره ریمپ با وینولز
قسمت اول : مفهوم ناک
قسمت دوم : آموزش کار با سنسور واید بند
قسمت سوم : آموزش استخراج جداول در وینولز
قسمت چهارم: آموزش کار با داینو
قسمت پنجم : ریمپ برلیانس با ایسیو بوش ME7
قسمت ششم : ریمپ کیا اپیروس با ایسیو دلفی MT38

از تاریخ 1403/03/30 به مدت 3 روز 50% قیمت این دوره کاهش پیدا می کند و قیمت دوره از 11.000.000 تومان به 5.500.000 تومان می رسد.

ظرفیت این جشنواره 300 نفر می باشد برای پیش ثبت نام فرم را پرکنید.

فرم پیش ثبت نام دوره 

با کاملترین پکیج آموزشی ریمپ پیشرفته با نرم افزار وینولز WinOLS بیشتر آشنا شوید…

در دوره ریمپ با نرم افزار WinOLS چه مطالبی آموزش داده می شود؟

در این دوره تمامی مواردی که برای ریمپ خودروهای مختلف نیاز دارید را از صفر تا صد آموزش می بینید. ابتدا مفاهیم پایه مانند ناک، نسبت هوا به سوخت، آوانس جرقه و … به صورت کاملا جزئی آموزش داده شده، سپس با تمامی ایسیوهای خودروهای ایرانی، چینی و هیوندای کیا و محیط های مختلف نرم افزاز WinOLS و نحوه کار با آن ها آشنا می شوید. در ادامه نحوه کار به صورت اصولی با تجهیزات تخصصی ریمپ مانند داینو، واید بند، ناک دیتکتور، درگی و … را آموزش داده ایم. از این بخش به بعد ریمپ تمام ایسیو های ایرانی، چینی و هیوندای کیا را به صورت جداگانه و تک به تک آموزش می بینید. مهم ترین موضوع، ریمپ بر روی خودرو می باشد که در بخش بعدی ریمپ روی خودروهای ایرانی، چینی، هیوندای کیا، لوازمی و حتی توربو را هم آموزش داده ایم. در انتها تمامی مشکلات مرتبط با ایسیو های مختلف مانند : میس فایر، خطای کاذب سنسورها، تنظیم نبودن دورآرام، تنظیم نبودن دمای آب و … و همچنین مواردی همچون هارد کات آف، کات آف رگباری، پاپ اند بنگ و بک فایر و… را کاملا اصولی آموزش می بینید.

اهداف آموزش

ویدیوی آموزشی

 در این دوره چه ایسیوهای آموزش داده شده است؟

1- ایسیو های خانواده بوش (BOSCH):

2- ایسیو های خانواده زیمنس (SIEMENS):

3- ایسیو های خانواده ساژم و والئو (SAGEM & VALEO):

4- ایسیو های خانواده دلفی (DELPHI):

5- ایسیو های خانواده اس ست(SSAT):

6- ایسیو های خانواده EZU & Easy U:

7- ایسیو های خانواده غرب استیل (MAW):

8- ایسیو های خانواده کسنس (KESENSE):

9- ایسیو های خانواده LZNF:

10- ایسیو های خانواده AECS:

11- ایسیو های خانواده عظام (EZAM):

12- ایسیو های خانواده مگنتی مارلی (MAGNETI MARELLI):

13- ایسیو های خانواده ایپکو صقا (IPCO):

14- ایسیو های خانواده S2:

این دوره برای چه کسانی توصیه می شود؟

 • ریمپ با دستگاه های پروگرامر ایرانی انجام می دهم و میخواهم ریمپ با نرم افزار WinOLS را یاد بگیرم.
 • ریمپ خودروهای ایرانی را انجام میدهم و میخواهم ریمپ خودروهای چینی و هیوندای کیا هم انجام دهم.
 • ریمپ خودروهای لوازمی را میخوام انجام دهم.
 • با دستگاه های پروگرامر ایرانی نمیتوانم  خودوهای توربو را ریمپ کنم ولی میخواهم با نرم افزار WinOLS روی این خودروها کار کنم.
 • میخواهم نحوه ی کار اصولی با تجهیزات تخصصی مثل داینو و واید بند را آموزش ببینم.
 • با دستگاه های پروگرامر ایرانی توانایی انجام کارهایی مثل هارد کات و برطرف کردن میس فایر را ندارم ولی میخواهم با نرم افزار WinOLS این موارد را هم انجام دهم.
 • از کار کردن با دستگاه های پروگرامر ایرانی خسته شدم و میخواهم نرم افزار WinOLS را یاد بگیرم تا خودم تمام جداول را به صورت اصولی استخراج کنم.
 • درآمدم از ریمپ کمه، میخواهم با یادگیری نرم افزار WinOLS درآمدم را افزایش بدهم.
 • همیشه باید صبر کنم تا دستگاه های پروگرامر ایرانی جداول ایسیوهای جدید را بدهند. ولی با نرم افزار وینولز دیگر این دغدغه را نخواهم داشت.
 • قصد مهاجرت دارم و میخوام که با یک نرم افزار جهانی روی ریمپ خودروهای روز دنیا کار کنم و از لحاظ درآمدی به مشکل نخورم و میدونم که وینولز یک نرم افزار جهانی هست که همه جای دنیا به کارم می آید.
سوالات متداول

 

بعد از گذراندن این دوره شما می توانید تمام ایسیوهای خودروهای ایرانی، چینی، هیوندای کیا، توربوهای ایرانی و چینی و لوازمی را بدون مشکل ریمپ کنید، و از این کار درآمد بالایی کسب کنید.

 

بله، پیش نیاز این دوره آشنایی با سیستم سوخت رسانی انژکتوری و علاوه بر آن انجام ریمپ با دستگاه های پروگرامر ایرانی می باشد.

 

خیر، ولی میتوان گفت این دوره مخصوص کسانی است که میخواهند به صورت حرفه ای ریمپ را انجام دهند. ما این مورد را از صفر تا صد به صورت کامل به شما آموزش دادیم.

 1. دسترسی به تمامی مطالب آموزشی در هر زمان و هر مکان.
 2. صرفه جویی در هزینه و زمان.
 3. قابلیت تکرار و یادآوری تمامی مطالب
 4. در دوره های حضوری ریمپ به دلیل تنوع زیاد ایسیو ها، معمولا مطالب فراموش می شود و یادگیری به صورت کامل انجام نمی پذیرد اما تیم کارخان با تدوین متد جدید آموزشی سعی داشته تا این مطالب به سادگی هر چه تمام تر بیان شود. با در دست داشتن همیشگی فیلم ها هیچ نکته ای برای ریمپ خودرو را فراموش نمی کنید.
 5. با استفاده از این روش، در هر نقطه از دنیا که باشید می توانید به بالاترین سطح آموزشی دسترسی داشته باشید.
 6. در دوره های حضوری به دلیل تایم کوتاه دوره، امکان آموزش تمام ایسیوها به صورت جداگانه وجود ندارد ولی ما در این دوره تمام ایسیو هایی که در بالا به آن ها اشاره شده است را تک به تک متناسب با موتور همان خودرو به شما آموزش دادیم.
 7. در دروره های حضوری امکان ریمپ بر روی خودرو وجود ندارد و تعداد خودرو ها محدود است اما در دوره ریمپ با وینولز کارخان خودرو های زنده به صورت کامل فیلم برداری شدن و همه نکات آن ها آموزش داده شده است.

 

بلافاصله بعد از ثبت نام برای شما یک پیامک ارسال می شود که شامل اطلاعات کاربری شما در آکادمی کارخان می باشد. و می توانید نرم افزار را  روی گوشی و کامپیوتر خود نصب کنید و آموزش را شروع کنید.

 

مدرس این دوره دکتر سعید طهرانی از نخبگان دانشگاه علم و صنعت و یکی از برترین ریمپ کاران خودرو های مسابقه ای که سابقه قهرمانی در مسابقات کشوری اتومبیلرانی را دارد می باشد. ایشان دوره های تخصصی ریمپ و تیونینگ را در کشورهای مختلفی مانند استرالیا و ایتالیا گذرانده اند .

 

بله، این دوره توسط یک تیم فنی قوی به سرپرستی مدرس دوره ، دکتر طهرانی پشتیبانی شده و به مدت 3 ماه پاسخگوی کلیه سوالات دانشجویان می باشیم.

 

 

بله، پس از مشاهده بیش از 50 درصد دوره، گواهی حضور در دوره را از آکادمی کارخان دریافت می کنید.

بیوگرافی دکتر سعید طهرانی

دکتر سعید طهرانی دانش آموخته دکترای مکانیک گرایش قوای محرکه از دانشگاه علم و صنعت است. سعید متولد سال 1376 در شهر تهران می باشد. او پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان در رشته ریاضی توانست با کسب رتبه203 در کنکور، وارد دانشگاه علم و صنعت شده و این مقطع را با معدل عالی به پایان برساند. وی مقطع کارشناسی ارشد را در دانشگاه تربیت مدرس و رشته مکانیک سیالات گذرانده است. از جمله فعالیت های شاخص او در بخش ریمپ و تیونینگ، قهرمانی مسابقات اتومبیل رانی سرعت کشور در سال 97 در پیست آزادی می باشد وی در این مسابقات عضو تیم نمسیس 27 بوده است. سعید عضو تیم سپهر در پروژه ساخت اولین خودروی خورشیدی داخلی بوده و سمت مشاور را در تیم طراحی ایسیو ملی دارد.

از تاریخ 1403/03/30 به مدت 3 روز 50% قیمت این دوره کاهش پیدا می کند و قیمت دوره از 11.000.000 تومان به 5.500.000 تومان می رسد.

ظرفیت این جشنواره 300 نفر می باشد برای پیش ثبت نام فرم را پرکنید.

فرم پیش ثبت نام دوره